KONST / Litografier / Färglitografi 15936419
nr 1593 6419
Vladimir Beck
(f. 1943)
Vladimir Beck (f. 1943), "Hönsjämlikhet". Signerad, numrerad 12/137. Färglitografi, bildmått: 274x27 cm, yttermått inklusive ram: 49x48 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:56:53
28/1 23:05:58
100 kr
29/1 16:17:08